APC

Račte dál. Na našem stánku najdete užitečné brožury ke stažení, odkazy na aktuální promoakce, informace o partnerském programu, konfigurátory produktů i řadu videí včetně záznamu našich webinářů.

Armor

Již bezmála 100 let jsme špičkovými odborníky na tiskové technologie.

Avast

Komplexní kybernetické zabezpečení pro moderní pracoviště. Ať máte malou kancelář, nebo mezinárodní firmu, na nás se můžete spolehnout.

Canon

Objevte společně s námi svět Canon. To nejzajímavější z novinek, ale i z našich „hero“ produktů pro tuto sezónu.

Mediální koutek eD

Znáte magazín eDéčko a naše videa Otestováno eDéčkem? Navštivte Mediální koutek a prohlédněte si články z eDéčka i videorecenze, které jsme pro vás vytvořili.

D-link

D-Link přináší novinky pro Wi-Fi 6 a 5G bezdrátové sítě, 1G/2,5G/10G/40G/100G přepínače a inteligentní IP kamery. Více se dozvíte na našem stánku.

ChannelWorld

Představujeme časopis ChannelWorld a další IT aktivity vydavatelství Internet Info.

iGET

Navštivte stánek zavedené české značky chytré spotřební elektroniky. Nabízíme odolné mobilní telefony, tablety, smart home, zabezpečení a wearables, to vše již od roku 2013.

LG Business Solutions

Vstupte s námi do světa Digital Signage a poznejte blíže leadera v oblasti elektronických a digitálních technologií.

Moduleta

Seznamte se s novinkou z opavské dílny, která boří limity paletového nábytku.

Samsung

Zavítejte na virtuální stánek společnosti Samsung, inovátora na poli IT produktů a Digital Signage technologií. Připravili jsme pro vás celou řadu novinek.

Stygian

Navštívte náš stánok. Stygian to je overená značka alternatívneho spotrebného materiálu, šetrí prírodu a prináša maximálnu úsporu tlačových nákladov.

Xerox

Nejlepší softwarová řada roku 2021