Ed Expo

05.12.2021 11:06:38
Infostánek
contactPhoto-80-Kulic-1.jpeg

Samsung IT


Nejbližší přednáška nebo vysílání z virtuální zasedačky:
1
11:15 - 11:40
Jakub Kulič
Nepřestáváme inovovat

Informace

Hezký den,

je mi milou příležitostí vás přivítat na virtuálním výstavním stánku značky Samsung, který je součástí konference eD EXPO online. Jmenuji se Jakub Kulič, jsem produktovým manažerem společnosti Samsung, a budu vaším dnešním průvodcem produktového portfolia a novinek značky Samsung v segmentu monitorů a memory.

Věřím, že jsme pro vás s kolegy ze Samsungu i eD, připravili spoustu zajímavého obsahu. V průběhu dnešního dne mám pro vás připravenou přednášku o novinkách z produktového portfolia Samsung IT, kterou můžete zhlédnout ve virtuálním studiu Praha od 11:15. K dispozici máte i inspirativní videa k naší gamingové řadě monitorů Samsung Odyssey nebo nové generaci Smart monitorů propojující práci i zábavu v jedno.

Aby dnešní den byl pro nás všechny co nejvíce interaktivní a přínosný, těším se na vás a vaše dotazy ve virtuální zasedačce konference eD EXPO od 15:55 do 16:40. Budete mít možnost mi napřímo pokládat jakékoliv dotazy či konzultovat řešení a produktovou nabídku společnosti Samsung. Budu se snažit vám vše zodpovědět a co nejvíce pomoci při rozvoji našeho společného obchodu.

Rád bych vás upozornil i na zajímavou promoakci, která nyní probíhá u eD – Světové dobrodružství se Samsungem. Nechte se každý měsíc překvapit a objevte dárkové bedýnky s odměnami charakterizující vybraný světový kontinent. Stačí vám jen nakupovat z produktového portfolia Samsung IT (monitory, externí a interní SSD disky, SD karty a USB flash disky) a prožijete s námi svět.

A aby dnešní den nebyl jen o produktech, ale také o lidských tvářích a příbězích, můžete poznat příběh naší značky i tým, který má na starosti značku Samsung v eD

Přeji Vám inspirativní konferenci eD EXPO online a příjemný den

Jakub Kulič


Videa

Samsung Odyssey G9 – Herní monitory budoucnosti

Samsung 870 EVO - SSD pro každého

Samsung NVMe 980 PRO – Revoluce v rychlosti

Samsung Smart Monitory – Nová generace práce i zábavy v jednom

Samsung T7 Touch Externí SSD s dotykovým zabezpečením