Ed Expo

22.10.2021 12:18:44
Infostánek
contactPhoto-61-contactPhoto-61-kouba-petr-canon-1.jpeg.jpeg contactPhoto-62-contactPhoto-62-hnilicka-petr-canon-1.jpeg.jpeg contactPhoto-63-Masek-1.jpeg

Canon tiskárny


Nejbližší přednáška nebo vysílání z virtuální zasedačky:
1
15:05 - 15:30
Petr Hnilička, Pavel Šerý
Novinky jaro 2021

Informace

Dnes vám představíme novinky a nejzajímavější technologie z klíčových produktových kategorií

Stolní laserová a inkoustová tisková zařízení - malé stolní tiskárny se v loňském roce staly kvůli vzrůstu práce z domova žhavým artiklem. Představíme vám nejnovější modely inkoustových tiskáren PIXMA i laserových i-SENSYS.

Kancelářská multifunční zařízení - Canon nabízí centrum pro bezproblémovou digitalizaci, které je schopné plynule propojit fyzické a digitální procesy práce s dokumenty a posílit tím efektivitu práce kombinující činnost v kanceláři s prací odkudkoliv. Právě taková je nová řada imageRUNNER 2625i a 2425i.

Velkoformátové tiskárny - plottery imagePROGRAF řady TM dělají vysoce kvalitní velkoformátový tisk jednodušším a dostupnějším. Stěžejní technologie tiskáren poskytují mimořádně ostré čáry a živé barvy pro rychlý a snadný velkoformátový tisk.            

Videa

Představení i-SENSYS X

Canon fotopapíry

imagePROGRAF TM Series Teaser

imagePROGRAF TM - Noise Reduction

imagePROGRAF TM-200 MFP L24ei

Zajímavé odkazy

Tříletá záruka

Kupte si vybraný produkt z řad tiskáren a skenerů PIXMA, MAXIFY, i-SENSYS, imageRUNNER a imageFORMULA a díky naší nabídce tříleté záruky můžete být bez obav.

Bonus Program

Sbírejte body za každý čárový kód z originálního balení cartridgí Canon a vyberte si svou odměnu.