Ed Expo

05.12.2021 11:25:46
Infostánek
contactPhoto-40-contactPhoto-40-kvacek-jakub-avast-1.jpeg.jpeg contactPhoto-41-contactPhoto-41-zlamal-jiri-avast.jpeg.jpeg

Avast

Vítáme vás na virtuálním stánku společnosti Avast Software s.r.o.

Naleznete zde informace o Avast Business - komplexním kybernetickém zabezpečení pro moderní pracoviště. Ať máte malou kancelář, nebo mezinárodní firmu, na nás se můžete spolehnout.


Nejbližší přednáška nebo vysílání z virtuální zasedačky:
1
13:50 - 14:15
Jiří Zlámal
Avast Business Hub - centrum pro kyber bezpečnost

Informace

Avast přináší komplexní kybernetické zabezpečení pro moderní pracoviště zajištující naprostý pocit bezpečí. Avast poskytuje integrované 100 % cloudové řešení ochrany koncových zařízení a sítí pro podniky a poskytovatele IT služeb.

Díky největší a celosvětově nejvíce rozptýlené síti detekce hrozeb poskytuje portfolio zabezpečení Avast Business snadné a cenově dostupné zabezpečení, správu a monitorování komplexních sítí. Naše snadno nasaditelná cloudová bezpečnostní řešení poskytují firmám maximální ochranu – i těm s omezeným počtem IT pracovníků.

Chceme, aby firmy i jejich zákazníci byli lépe chráněni. Pro více informací o našich cloudových řešeních kybernetické bezpečnosti navštivte naše oficiální stránky.

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte se nás po celý den zeptat na chatu v sekci „Otázky pro zástupce značek“.

Děkujeme, že jste zavítali na náš stánek.


Videa

Business Hub

Business Hub je výkonná cloudová platforma pro podniky a správu všech řešení Avast Business

What is Avast Business Patch Management?

Patch management hraje zásadní roli v zabezpečení. Identifikuje kritické chyby zabezpečení a usnadňuje nasazení oprav na všechny koncové body z jednoho centrálního řídicího panelu.