Ed Expo

22.10.2021 11:08:14
Infostánek
contactPhoto-84-dvorak-expo.jpeg contactPhoto-85-mara-expo.jpeg

Armor

Již bezmála 100 let jsme špičkovými odborníky na tiskové technologie.


Nejbližší přednáška nebo vysílání z virtuální zasedačky:
2
15:55 - 16:20
Tomáš Dvořák, Aleš Nečas
Armor a eD system společně pro vás

Informace

Proč být s námi?

► Široká nabídka náplní pro kancelářský, průmyslový, domácí i 3D tisk,
► skladová dostupnost v eD system,
► velmi zajímavá marže,
► t
echnická a obchodní podpora,
► nekompromisní záruky na naše produkty i na zařízení, v nichž jsou používány,
► certifikace výrobků i služeb,
► podpora ve výběrových řízeních,
► celoroční akce s nářadím Fiskars.

Celoroční akce Armor

Sbírejte s Armorem zahradní nářadí a kuchyňské nože Fiskars. Za navýšení vašeho obratu v kalendářním měsíci oproti stejnému období v roce 2020 získáváte dárek v podobě jednoho kusu výrobku Fiskars.

Každý měsíc budou vyhlášeny konkrétní dárky v každé ze dvou kategorií:
► Navýšení obratu o 7.000 Kč a více
► Navýšení obratu o 4.000 Kč a více

I tak malé navýšení obratu stačí, abyste získali hodnotný a praktický dárek! Navýšení obratu je počítáno ve značkách Armor, Owa Armor, WeCare, More, 3DW ve vašich nákupních cenách bez DPH u eD system.

Více na www.akce.armor.cz 

Naše značky

OWA 

► Získejte loajální zákazníky,
► získejte konkurenční výhodu ve výběrových řízeních,
► získejte zajímavou marži,
► získejte naší technickou a obchodní podporu.

OWA zavádí principy cirkulární ekonomiky do životního cyklu tiskových kazet.
Spuštění programu OWA znamená, že chápeme nutnost sami jednat a jít příkladem. Program OWA nejsou jen renovované tiskové kazety, ale ucelený systém služeb, garantující 100% bezodpadový tisk. Použité kazety se opět vracejí do života jako renovované kazety (po kompletní renovaci), nebo jako jiné výrobky (po 100% recyklaci).

Výhody našich kazet OWA Armor: 

► průměrná úspora 30 %,
► OWA je pro firmy zárukou, že uspoří v průměru 30 % nákladů na tisk ve srovnání s používáním tzv. originálních kazet.

Garantovaná kvalita tisku 
Kvalita je pro nás alfou a omegou. Jsme držiteli certifikace podle norem ISO 9001 a ISO 14001. Kvalitu výrobků kontrolujeme v celém vývojovém a výrobním cyklu. Naše kazety se navrhují a testují podle stejných mezinárodních norem, jako kazety originálních výrobců.

Ekologické řešení 
Promyšlené ekologické řešení od ekologického návrhu a recyklovatelných obalů po obnovu použitých kazet v renovované, nebo jejich přeměnu na druhotné suroviny. S programem OWA tisknou vaši zákazníci kvalitně, levně a ještě navíc šetří životní prostředí. Zapojte se do cirkulární ekonomiky i vy!

Pod značkou OWA Armor najdete v eD system tyto produkty:

► tonerové kazety pro laserové tiskárny,
► tonerové kazety pro kopírky,
► business Inkjet,
► velkoformátový tisk.

Více na www.owa-armor.cz 

Dyalog 

Pod novou značkou Dyalog nově nabízíme řešení a služby pro správu tiskáren. Díky našim SW nástrojům z vás uděláme profesionály na poli MPS. Nabídka Dyalog umožňuje prodejcům nabízet tiskové služby „na klíč“. Toto řešení pokrývá většinu značek tiskáren napříč technologiemi tisku. Je příležitostí pro prodejce k posilování jejich vztahů se zákazníky a zajišťování dodatečných příjmů za služby.

Využijte rostoucího trhu
Na rozvíjejícím se trhu služeb představuje řešení MPS velkou příležitost: prodejci spotřebního materiálu a poskytovatelé IT servisu mohou o tuto službu nabídnout svým pravidelným zákazníkům a posílit tak jejich věrnost díky pravidelné péči o tisková zařízení.

WeCare

Špičkové inkoustové kazety Armor jsou nyní v různých zemích prodávány pod různými značkami. Odbornost a zkušenosti, které odlišují tyto naše různé brandy, byly spojeny a rozšířeny tak, aby vytvořily novou prémiovou evropskou značku – WeCare. Tuto naší novou značku charakterizují vlastní vývoj a výzkum spolu se širokými zárukami. V novém moderním balení najdete identický produkt jako v balení Armor. Pod značkou WeCare nabízíme také pásky do popisovačů a štítkovačů.

Opět skladem v eD system.

3DW 

Vysoce kvalitní filamenty pro 3D tiskárny s technologií FDM – Fused Deposition Modeling (FFF – Fused Filament Fabrication). Díky konstantnímu průměru strun 3DW (tolerance ±0,05 mm) můžete naplno využívat technologické možnosti vaší tiskárny. Filamenty 3DW vyrábíme v 16 barvách, dvou průměrech (1,75 a 2,85 mm) , třech návinech (1 kg, 0,5 kg a 10 m) a pěti materiálech (ABS, PLA, PETG, PVA, HiPS). 

Inkanto 

Termotransferový tisk je tisková technologie ideální pro průmyslové prostředí, určená ke značení proměnných informací na etikety i přímý potisk obalů: čárové kódy, loga, expirace, šarže a další důležité údaje. Tyto informace zaručí identifikaci produktu a jeho vysledovatelnost. Armor je světovou jedničkou s nejlepšími zkušenostmi v celém procesu, od vývoje pigmentů, přes výrobu až po marketing termotransferových pásek pod obchodní značkou Inkanto. Díky tomu dokáže zákazníkům garantovat nejvyšší kvalitu. V eD system najdete jako u jediného IT distributora v ČR nabídku našich vybraných termotransferových pásek.

Více na www.inkanto.cz 

More

► Čistící prostředky - More 
Čisticí prostředky More jsou jedny z nejkvalitnějších na našem trhu. Náš sortiment pokrývá základní potřeby všech uživatelů kancelářské techniky, ale i specializovaných servisních techniků. Od unikátní čisticí pěny na monitory či domácí televizory, až po speciální čisticí přípravky pro servery a termotransferové tiskárny. Všechny naše čisticí prostředky jsou certifikované a šetrné k životnímu prostředí.

► Fotopapíry More
Při tisku fotografie z dovolené, ale i firemního dokumentu je dokonalý výsledek závislý na třech základních faktorech: použitá tiskárna, použité tiskové náplně a použité tiskové médium. Jak dokáží výsledek ovlivnit nekvalitní náplně, je vcelku zřejmé, ale při dlouhodobých testech jsme byli překvapeni, jakou měrou může k neúspěchu přispět i nekvalitní fotopapír. Při výběru fotopapírů do našeho portfolia jsme podrobili přísným testům velké množství různých podkladů a zvolili takové materiály, které zaručují nejlepší kompatibilitu s našimi náplněmi, nejkvalitnější tisk a nejvěrnější barevné podání.

Více na www.more-possibilities.cz

Videa

Proč Armor?

Věděli jste, že při spotřebě 4 tonerů měsíčně a průměrném tisku 4 000 černobílých stran a 1 000 barevných stran můžete díky OWA Armor ušetřit až 24 000 Kč ročně? Snižte své náklady na tisk až o 50 % ročně.

OWA Armor - udržitelný tisk

OWA je kompletní řešení pro váš tisk. Dodáme tonery s garancí kvality, zajistíme servis při jejich používání a prázdné kazety nakonec odvezeme. Tonery 100% recyklujeme. Část kazet kompletně renovujeme a znovu posíláme do oběhu, zbytek rozebereme a vzniklý materiál předáme k dalšímu použití. Třeba k výrobě kancelářských potřeb.

OWA Armor - unikátní program

Program OWA ARMOR je jedinečné all-in-one řešení pro tonerové kazety: kvalita tisku, výhodná cena za stránku a kompletní program sběru vypsaných tonerů. Každý může udělat něco pro naši planetu - není přitom potřeba se omezovat, stačí neplýtvat.
MPS od Armoru

Postaráme se o vaše tiskárny!

Zajímavé odkazy

Armor

Oficiální stránky společnosti Armor

OWA Armor

Oficiální stránky programu OWA Armor

Akce společnosti Armor

Oficiální stránky celoroční akce s Armorem

Tonery pro zodpovědné

Stránky zaměřené na ekologický tisk

Celoroční promoakce Armor

Odkaz na promoakce na eD SHOPu (CZ)